2 godzinne, bezpłatne warsztaty z elektroniki dla początkujących oparte na platformie Arduino.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, którzy chcą poznać platformę Arduino – nauczyć się podstaw elektroniki i nie mają żadnego doświadczenia w tym obszarze. Razem zbudujemy sygnalizację świetlną i termometr z transmisją danych do komputera. Zapisy na wydarzeniu. Udział 100% bezpłatny. Dostęp do płytki, elementów elektronicznych i komputera podczas warsztatów zapewniają organizatorzy.
Kiedy: 28.03.2018 r. 3 grupy do wyboru: 9:00-11:15, 11:30-13:45, 15:00-17:15
Gdzie: Sala 3.09 i 3.07, Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej, Rektorska 4
Dla kogo: Osoby chcące się nauczyć podstaw elektroniki i programowania. Nie jest wymagana znajomość elektroniki i programowania. Warsztaty są na poziomie podstawowym.
Zapisy: https://goo.gl/forms/rhKAUllrJtk96iiX2
Szczegóły:
Wspólnie, krok po kroku zbudujemy i zaprogramujemy proste układy elektroniczne: sygnalizację świetlną i termometr z transmisją danych do komputera. Każdy uczestnik będzie pracował na oddzielnym stanowisku komputerowym wraz z płytką Arduino i elementami elektronicznymi. Wystarczy, że zabierzesz ze sobą otwarty umysł i dobry nastrój. Nie jest wymagana żadna wiedza z elektroniki i programowania. Cały warsztat będzie prowadzony krok po kroku z przekazaniem i wytłumaczeniem fragmentów kodu i połączeń elektronicznych. Dwóch prowadzących będzie na bieżąco pomagać uczestnikom w razie problemów. Ten warsztat jest wstępem do świata Arduino i służy inspiracji uczestników, możliwości spróbowania własnych sił całkowicie za darmo.
Co dalej:
W przyszłości będą organizowane przez nas kolejne, dłuższe i cykliczne warsztaty przedstawiające szerzej tematykę. Uczestnicy będą mieli szanse na zrealizowanie własnych projektów. Jeśli nie możesz wziąć udziałem w Arduino Day, ale jesteś zainteresowana/y warsztatami w kwietniu i maju zostaw kontakt do siebie: https://goo.gl/forms/la2NBdYoyYLN1U4G3

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.