XIV Targi Kół Naukowych i Organizacji Studenckich KONIK 2017

Serdecznie zapraszamy na XIV Targi Kół Naukowych i Organizacji Studenckich KONIK, które odbędą się w dniach 18-19.10.2017 w godzinach 10.00-18.00.

W trakcie targów Koła Naukowe, Organizacje Studenckie oraz Media Politechniki mają możliwość zaprezentowania swojego profilu działalności, osiągnięć oraz prowadzonych projektów. Studenci pokażą, co robią poza zajęciami i udowodnią, że wiedzę teoretyczną można wykorzystać w praktyce, a przy okazji poznawać nowych ludzi i ciekawie spędzać czas.

KONIK to okazja, by spotkać ambitnych ludzi, którzy chcą podzielić się swoimi zainteresowaniami.

Nasze stanowisko będzie znajdować się w namocie rzed wejściem do Gmachu Głównego.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.